Субота, 21.10.2017, 17:39
Вітаю Вас Гость | RSS  

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: lana 
Форум » Для учнів 10 класу » Зовнішнє незалежне оцінювання » Підготовка до ЗНО – не вовк, в ліс не втече. Але час втікає.
Підготовка до ЗНО – не вовк, в ліс не втече. Але час втікає.
lanaДата: Вівторок, 28.04.2015, 15:22 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Адміни
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще все-таки не гаяти часу та готуватись до ЗНО, якщо прийняте рішення вступати до вузу. Чому?
  • Будуть вищі шанси зекономити на оплаті за навчання
  • Навчатись буде легше
  • Самооцінка триматиметься на високому рівні

Близько половини випускників вважають, що сформована ще в школі навичка «вчитись» у вузі дуже знадобиться. А якщо цю навичку ще й доповнити відчуттям розумного відбору того, що потрібно, а що варто лише здати й забути, тоді успіх гарантовано в кишені.

iraandriichuk2013Дата: Неділя, 03.05.2015, 14:46 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі
Кожен повинен сам вирішувати своє подальше життя. Здається, що навчаєшся лише в 10 класі, що до ЗНО ще цілий рік і можна осягнути весь матеріал,який був даний за ці шкільні роки, але коли настає момент, то навіть шкодуєш, що не навчався, адже як кожен хоче навчатися, а в майбутньому отримати престижну роботу - заради цього і потрібно прикладати максимум зусиль, доки є така можливість.

Лукан8999Дата: Неділя, 03.05.2015, 23:13 | Повідомлення # 3
Рядовой
Я думаю, що кожен сам вирішує коли йому починати готуватись. Комусь вистачає кілька місяців, а комусь і року мало. Але потрібно дуже відповідально до цього віднестись, від здачі ЗНО залежить наше подальше життя.

abozhenko888Дата: Четвер, 07.05.2015, 14:26 | Повідомлення # 4
Рядовой
Кожна людина сама вирішує свою долю і її майбутнє залежить тільки від неї. Особисто я вважаю що до ЗНО можна підготуватися за рік. Але при цьому, звичайно, допоможе й те якщо ви вчились протягом попередніх років.
wink

yanaadamovych051999Дата: Четвер, 07.05.2015, 19:00 | Повідомлення # 5
Рядовой
На мою думку, ЗНО боятись не потрібно, це тільки марна трата нервів) якщо з розумінням всієї відповідальності віднестись до цього заходу, то все буде в шоколаді, вчитись потрібно, готуватись також, тому що справді цей іспит стане визначаючим у твоєму житі) wink

nastya_annychДата: Четвер, 07.05.2015, 21:16 | Повідомлення # 6
Рядовой
Я думаю, що з 10 класу саме час згадати забуте і вивчити не вивчене. Бо інакше шанси  стати студентом мінімальні.

Daryna4DarynaДата: Четвер, 07.05.2015, 22:03 | Повідомлення # 7
Рядовой
Для кожного з нас ЗНО - це,мабуть вирішальний етап життя,адже саме від нього залежить те,як влаштується подальше життя,тож потрібно відповідально поставитись до нього.

mihailenkoandriyДата: П`ятниця, 08.05.2015, 06:17 | Повідомлення # 8
Рядовой
ЗНО це підсумок навчання у школі і від нього залежить подальший вибір у житті, тому потрібно добре його написати nocomp

CeZZarДата: Середа, 20.05.2015, 18:19 | Повідомлення # 9
Рядовой
Саме ЗНО покаже те, чому ми навчилися за шкільні роки.

epicfail471Дата: Середа, 13.04.2016, 13:45 | Повідомлення # 10
Рядовой
На мою думку,звичайно потрібно готуватися до ЗНО,бо цей іспит визначить вашу долю.Від якості вашої здачі цього іспиту залежить подальше майбутнє і майбутній університет.Мені здається,що до ЗНО потрібно по троху готвуватися вже з 5 класу,бо воно багато чого вирішує,насамперед вашу майбутню професію.

PolyaДата: Середа, 13.04.2016, 13:59 | Повідомлення # 11
Рядовой
На мою думку, ЗНО - дуже важливий екзамен, від якого залежатиме наше подальше життя. ЗНО потребує ретельної та тривалої підготовки, адже це оцінювання базується на всьому матеріалі, який учень повинен вивчати протягом усього навчання у школі. Звісно, неможливо осягнути абсолютно все за один рік, тому, на мою думку, вже зараз, у 10 класі ми маємо починати готуватися до ЗНО, вчити, повторювати матеріал, робити тести у форматі ЗНО. Зараз багатьом здається, що зараз не варто думати про те, що буде через рік, адже до цього так далеко, але якщо учень старанно не вчив кожного року матеріал з тих предметів, які хоче здавати на ЗНО, не осягне його за один рік. 
Від того, як учень напише ЗНО, залежить чи вступить він до бажаного вузу, чи здобуде омріяну професію і те, як він житиме у майбутньому. Тому я вважаю, що зараз нам необхідно зробити все book , що в наших силах, аби потім, у дорослому житті, не пошкодувати good

olenadichenko00Дата: Середа, 13.04.2016, 14:01 | Повідомлення # 12
Рядовой
ЗНО - одна з найважливіших подій у моєму житті. Уже в десятому класі я задумуюсь про нього і починаю готуватись, адже це вирішить моє подальше життя, а саме майбутню професію. Думаю, не варто боятись ЗНО, проте ретельно готуватись до нього, докладати максимум зусиль, старань, аби здати його якнайкраще і поступити саме в той навчальний заклад, куди ти мрієш. Часу до ЗНО не так багато, тому треба поспішати тренуватися, готуватися як розумово, так і морально, бо все ж, я вважаю, що саме хвилювання здебільшого збиває учнів з пантелику, і ті із неуважності можуть зробити елементарні помилки. Задумайтесь, краще зараз витратити зайву годинку на підготовку і гарно здати ЗНО чи посидіти за комп'ютером, а потім не отримати омріяну роками професію? Діти зараз трохи байдуже, часом, навіть ставляться до ЗНО, проте це шанс випробувати свої сили та знання. Звісно, багато хто думає, що батьки можуть облаштувати іх життя в подальшому, проте варто завжди прагнути досягти великих зусиль своїми стараннями, повірте, це оцінять набагато більше! Це ваше життя, і ЗНО - невід'ємна частина в ньому! Саме тому ми повинні готуватися до нього, іти з впевненістю до мети і старатися через всі страхи і переживання переступити і здати ЗНО на високий бал!  book

aeksandrafedorenkoДата: Середа, 20.04.2016, 22:14 | Повідомлення # 13
Рядовой
Напевно,що кожного лякає думка про ЗНО. Цей екзамен є головним показником наших знань.І саме від нашої старанності залежить те, як ми його складемо. Мені та моїм однокласникам вже через рік здавати ЗНО, і все-таки тільки думка про це призводить до страху. wacko  Найважливіше - потрібно змусити себе не хвилюватись. Та ми не марнуємо часу, і вже з певних предметів почали підготовку тому що, від цього екзамену залежить наше майбутнє. І до цього оцінювання потрібно віднестися із серйозністю.  Можна навіть сказати, що ЗНО це квиток у майбутнє, шлях до якого ти обираєш сам. Людину не можливо примусити щось вчити,  якщо вона цього не хоче. Та як потім пошкодують ті, які   марнували свій час на безглузді справи. Тому що, всі ж мріють про роботу яка буде приносити хороший дохід, а цього всього може не бути через елементарні лінощі. Тому починати готуватися потрібно  вже зараз, бо час втікає.  book 

Повідомлення відредагував aeksandrafedorenko - Середа, 20.04.2016, 22:17

Cudo4kAДата: Середа, 04.05.2016, 13:56 | Повідомлення # 14
Рядовой
Для кожного з нас ЗНО - це,мабуть вирішальний етап життя,адже саме від нього залежить те,як влаштується подальше життя,тож потрібно відповідально поставитись до нього.Я вважаю, що ЗНО потрібне. Адже, завдяки йому по-справжньму розумні учні зможуть поступити до університетів.
І їхня праця в школі не буде марною.  :pКонотовської Анни

Повідомлення відредагував Cudo4kA - Середа, 04.05.2016, 13:57

СвітланкаДата: Середа, 04.05.2016, 14:10 | Повідомлення # 15
Рядовой
На мою думку ЗНО - це важливий екзамен для кожного одинадцятикласника. До нього потрібно старанно готуватися. Ми маємо до нього готуватися ще з 10класу . Від того як здамо ЗНО залежить подальне життя кожної людини особисто. На базі цього ми можемо кудить поступити. Щоб поступити в тей     навчальний заклад який ви хочете ви повинні гарно здати цей важливий екзамен. Ми повинні бути наполегливими щоб досягти своєї мети.
                                                                                          Мацюк Ольги

Додано (04.05.2016, 14:04)
---------------------------------------------
Мабуть, ЗНО - це не просто перевірка знань учнів, а й вирішальний етап в нашому житті. Саме цей екзамен покаже як старанно ти вчився. Але все таки це не легкий крок в доросле життя. Та ми не марнуємо часу, і вже з певних предметів почали підготовку тому що, від цього екзамену залежить наше майбутнє.
 - Корж Артем  biggrin

Додано (04.05.2016, 14:10)
---------------------------------------------
ЗНО потребує ретельної та тривалої підготовки, адже це оцінювання базується на всьому матеріалі, який учень повинен вивчати протягом усього навчання у школі.
Задумайтесь, краще зараз витратити зайву годинку на підготовку і гарно здати ЗНО !!!

-Богдан Єжов biggrin

Форум » Для учнів 10 класу » Зовнішнє незалежне оцінювання » Підготовка до ЗНО – не вовк, в ліс не втече. Але час втікає.
Сторінка 1 з 212»
Пошук: