Середа, 25.04.2018, 10:46

Головна » 2018 » Березень » 21 » ДЕНЬ ДОБРОВОЛЬЦЯ
ДЕНЬ ДОБРОВОЛЬЦЯ

15 березня в нашій школі відбувся захід з нагоди Дня українського добровольця . Урочистості відбулися не випадково. Від початку АТО колектив школи долучався до багатьох всеукраїнських акцій підтримки воїнів АТО, також збирали продукти, засоби гігієни та інше необхідне для бійців і передавали всі ці речі через місцевих волонтерів на передову. Школярі написали тисячу щирих листів та відправили у військові частини безліч малюнків, листівок та оберегів, котрі підтримували бойовий дух солдатів у найтяжчі хвилини. Ми єдина школа в місті, яка від початку антитерористичної операції і до сьогоднішнього дня плете маскувальні сітки, що так необхідні для військових у зоні АТО.

На нашому святі були присутні учасники бойових дій, волонтери, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, помічник народного депутата Оксани Білозір Михайло Дяденко, міський голова Олексій Шостак. Під час заходу колектив школи був представлений до нагородження медаллю «За жертовність і любов до України». Цю високу нагороду вручав єпископ Паїсій. Слова подяки звучали і від Михайла Дяденка, який вручив грамоту від Міжфракційного депутатського об’єднання «Сприяння захисту прав та соціальній реабілітації учасників АТО» за любов до України, високий патріотизм, жертовність, сумлінну працю, проявлені під час надання допомоги Збройним Силам України а також Учасникам Антитерористичної операції та членам їх родин.

Ініціатор заходу, голова місцевого осередку « Об’єднання дружин і матерів бійців-учасників АТО» Ярослав Дмитренко від імені малинських атовців і волонтерів нагородив медаллю «За відродження України».

Теплі слова подяки лунали на адресу маленьких воїнів тилу і від міського голови Олексія Шостака, представника райвійккомату, ветерана АТО Василя Гончара, керівника відокремленого підрозділу м.Малина Житомирської обласної спілки ветеранів АТО «Схід» Євгенія Сермуксліса.

День українського добровольця – це нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями. Вояками доброї волі і не маємо права відступати!

А розумій її печаль,

Що робиш ти для неї нині –

У себе спершу запитай.

Не розчаровуйсь в Україні,

Вона свята, а грішні ми,

В її недолі часто винні

Її ж бо дочки і сини.

Ідеї волі певним будь,

Бо тільки той є справжнім сином,

Хто вміє неньку захистить.

Не розчаровуйсь в Україні,

Вір, що мине важка пора,

Розквітне пишний цвіт калини

В садах достатку і добра.

Переглядів: 27 | Додав: олеся | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2018  »