Понеділок, 18.12.2017, 16:37

Головна » 2017 » Березень » 14 » Ми відвідали Вишевицьку школу – інтернат .
Ми відвідали Вишевицьку школу – інтернат .

13 березня в рамках благодійної акції « Протягни руку допомоги дитині з особливими потребами», учні нашої школи відвідали Вишевицьку школу-інтернат . Напередодні учнівський Парламент організував збір солодощів та коштів, на які були придбані настільні ігри та спортивний інвентар для вихованців закладу. До нашої благодійної справи приєдналися учасники театру "Барвінок" Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Костельняк Л.В.) та ДП «Малинське лісове господарство»(забезпечення транспортом).

Під час зустрічі члени учнівського Парламенту привітали дітей та працівників школи-інтернату зі святом Весни та вручили привезені подарунки.
Захарчук Анастасія, учениця 4-А класу, подарувала дівчаткам та жінкам закладу пісню "Веснянка"

. А вокальна група 4-А класу(Гальченко С., Захарчук А., Величко М., Лазаренко О., Хаванська М.)подарували всім присутнім пісню про мир.

Театральний колектив презентував дві вистави-мініатюри, а керівник театру провела з присутніми ігри та розваги.

Вихованці закладу прийняли нас дуже тепло і привітно, з охотою вступали в спілкування з нами.
Учениця 9-Б класу, Недашківська Тетяна, після спілкування з дітьми, написала невеличкий відгук про нашу поїздку.
"Сьогодні я відвідала Вишевицьку школу – інтернат . Ми з учнівським Парламентом і художнім колективом вітали дітей зі святом весни і дарували подарунки. Я приємно вражена, наскільки це позитивні і відкриті діти. Звісно, вони дуже соромились і, можливо, навіть боялися нас, але все ж йшли на контакт.
З одною з таких дівчат я мала можливість поспілкуватися. Хочу одразу відмітити її щирість і скромніть. Її звати Альонка,їй 15 років, навчається у 9 класі і мріє вступити до професійно-технічного училища на швачку. Також я дізналася про те, що вона вже 6 років навчається у цьому закладі. Їй подобається українська мова та інформатика. Альона запросила нас на дискотеку, яку вони проводять кожні вихідні.
Загалом, я зробила висновок, що ці діти хоч і позбавлені батьківської любові, але у них є дещо більше - велике і добре серце".
Переглядів: 150 | Додав: олеся | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2017  »