Четвер, 18.01.2018, 09:45
Вітаю Вас Гость | RSS  












Головна » 2017 » Грудень » 17 » Підсумки проведення ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
19:17
Підсумки проведення ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика


На виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», листа Міністерства освіти і науки України від 24.10.2017 № 1/9-564 «Про проведення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2008 № 168, наказу управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 05.12.2017 № 287 та наказу відділу освіти виконкому Малинської міської ради від 06.12.2017 № 213/о, було проведено ІІ (міський) етап конкурсу, в якому взяли участь учні 3-11 класів ЗЗСО міста.
Учасники міського етапу конкурсу показали ґрунтовні знання з української мови, проявили творчі здібності під час виконання завдань творчого характеру.
Найкращі результати за висновками журі показали:
- З клас – І м. – Мерунко Яна (ЗОШ №3)
І м. – Косс Алевнина (ЗОШ №2)
ІІІ м. – Васьковська Софія (ЗОШ №4)
- 4 клас – І м. – Коваль Ольга (ЗОШ №4)
ІІ м. – Мельниченко Вероніка (ЗОШ №2)
ІІІ м. – Павловська Олександра (ЗОШ №3)
- 5 клас – І м. – Ковальова Вероніка (ЗНВК №1)
ІІ м. – Морозова Анастасія (ЗОШ №6)
ІІІ м. – Надоненко Анастасія (ЗОШ № 3)
- 6 клас – І м. – Марчук Олександра (ЗОШ №2)
ІІ м. – Сіваченко Валерія (ЗОШ №5)
ІІІ м. – Мельник Дарина (ЗНВК №1)
- 7 клас І м. – Бойко Каріна (ЗОШ №3)
ІІ м. – Мельнікова Мар’яна (ЗНВК №1)
ІІІ м. – Гальченко Анастасія (ЗОШ №4)
- 8 клас – І м. – Матвійчук Анна (ЗНВК №1)
ІІ м. – Швидун Анастасія (ЗОШ №2)
ІІІ м. – Павленко Владислава (ЗОШ №4)
- 9 клас – І м. – Дмитренко Христина (ЗОШ №4)
ІІ м. – Фальківська Анастасія (ЗНВК № 1)
ІІ м. – Сазонова Анастасія (ЗОШ №2)
- 10 клас – І м. – Кононученко Надія (ЗОШ №4)
ІІ м. – Прокопенко Олександра (ЗНВК №1)
ІІІ м. – Ковальчук Поліна (ЗОШ №2)
- 11 клас – І м. – Арсенюк Анастасія (ЗОШ №4)
ІІ м. – Пінчук Ірина (ЗНВК №1)
ІІІ м. – Ігнатенко Євгенія (ЗОШ №6)
Категорія: Досягнення учнів | Переглядів: 24 | Додав: lana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт

Меню сайту
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0