Четвер, 18.01.2018, 09:50

Головна » 2017 » Грудень » 7 » «Родинні таланти» у Малинському ЦДЮТ
«Родинні таланти» у Малинському ЦДЮТ

У приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості 30 листопада 2017 року традиційно відбувся міський фестиваль-конкурс «Родинні таланти».

Метою заходу фестивалю-конкурсу «Родинні таланти» є:
- виявлення та підтримка обдарованих дітей з багатодітних родин, дітей з особливими потребами, сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;
- відродження та збереження родинних традицій та історичної спадщини;
- патріотичне виховання;
- залучення громадськості до проблем духовного розвитку сім’ї.

Свято було проведене за підтримки міського відділу освіти та відділу у справах сім′ї, молоді та спорту Малинської міської ради. Громадська організація «Сім’я і здоровий спосіб життя» традиційно підготувала частування для всіх учасників заходу.

У фестивалі прийняли участь всі школи нашого міста разом з міським Центром дитячої та юнацької творчості, та міською школою мистецтв і представили 58 учасниківвіком від 6 до 15 років, які були поділені на 3 секції: «Багатодітна родина»(діти із багатодітних родин), «Повір у себе» (діти з обмеженими можливостями), «Ти не один» -діти сироти та позбавлені батьківського піклування.

Діти продемонстрували свої таланти в семи номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, музичне виконання, художнє та авторське виконання, театральне мистецтво, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво. Учасники представили 39 робіт декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва та 29 номерів художньої самодіяльності.

Оцінити та подивитися на юні таланти завітали:О.В.Куліш– методист ММК, О.А. Порохнюк – методист ММК, ,І.В. Ковальчук – спеціаліст відділу у справах сім’ї молоді та спорту виконкому Малинської міської ради, Т.Є. Курганська– директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Гості відзначили високий рівень підготовки та майстерності дітей.

Дипломами першого ступеня нагороджені 9 учасників: Гребеник Дарина (Хореографія), Бабич Ганна (Хореографія), Геращенко Анна (Художнє та авторське виконання), Зволінська Олександра (Вокал), Кононенко Аліна (Вокал), Зволінська Олександра (Образотворче), Скуратівська Софія (Декоративно-прикладне мистецтво), Матер’ян Соломія (Музичне виконання), Марченко Антон (Музичне виконання).

Дипломами другого ступенянагороджені5 учасників: Зволінська Марія (Декоративно-прикладне мистецтво), Рудченко Каріна (Образотворче), Ярошевич Дарина (Вокал), Грищенко Анастасія (Художнє та авторське виконання), Лук’янчук Олександра (Хореографія).

Дипломами третього ступенянагороджені5 учасників: Зволінські Олександра та Марія (Хореографія), Ярошевич Дарина (Художнє та авторське виконання), Бабак Анастасія (Вокал), Білошиста Діана (Образотворче), Геращенко Анна (Декоративно-прикладне мистецтво).

Талановиті діти талановиті у всьому. Близько 10 учасників взяли участь в декількох номінаціях. Сестри Олександра та Марія Зволінські посіли призові місця в 4-ох номінаціях, Геращено Анна - в 2-х номінаціях.

Кожен учасник фестивалю- конкурсу « Родинні таланти» був нагороджений іменним дипломом та подарунковим сертифікатами.
Категорія: Досягнення учнів | Переглядів: 26 | Додав: lana | Рейтинг: 5.0/2

«  Грудень 2017  »