Понеділок, 25.06.2018, 05:42

Головна » 2018 » Травень » 29 » У нас - новий комп’ютерний клас!
У нас - новий комп’ютерний клас!
Сучасний освітній процес давно вже неможливий без новітніх інформаційних технологій. На прохання адміністрації школи про придбання ще одного комп’ютерного класу відгукнулись наші шефи ПрАТ «Вайдман- МПФ».
25 травня в нашому закладі відбулось урочисте відкриття нового кабінету – кабінету інформатики та інформаційних технологій. Подія для школи не пересічна. На святі були присутні гості з паперової фабрики: перший заступник голови правління Сергій Севастьянович Головатчик, фінансовий директор Віктор Дмитрович Пономаренко, менеджер з адміністративної діяльності Марина Володимирівна Саченко, керівник по реалізації проекту Ігор Михайлович Гомулко, секретар міського голови Гордієнко Олександр Миколайович та начальник міського відділу освіти Микола Володимирович Шеренок.

11 сучасних комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням, інтерактивна дошка, проектор полегшать впровадження інформаційних технологій в освітній процес та допоможуть учням підвищити рівень здобутих знань.

Вартість комп’ютерного класу склала 450 тисяч гривень.
Коментуючи подію, Віктор Дмитрович зазначив: « Ми живемо в сучасному світі, який ставить перед дітьми завдання бути швидкими, (мобільними), чітко орієнтуватись у сучасному просторі, тож у школі повинні бути такі умови навчання, які сприятимуть вихованню успішних особистостей».
Від щирого серця директор школи, Валентина Василівна, від імені учнівського і вчительського колективів подякувала ПрАТ «Вайдман МПФ» за такий чудовий подарунок, адже відкриття комп’ютерного класу додасть наснаги учням школи і дозволить більш широко розкрити можливості використання комп’ютерної техніки, а вчителям школи проводити уроки на більш високому рівні.

Переглядів: 18 | Додав: олеся | Рейтинг: 5.0/2

«  Травень 2018  »