Понеділок, 15.10.2018, 18:01

Головна » 2018 » Вересень » 25 » Увага! Конкурс на кращий відеоролик "Я люблю наш Малин!"
Увага! Конкурс на кращий відеоролик "Я люблю наш Малин!"
про патріотичний конкурс на кращий відеоролик про рідне місто
«Я люблю наш Малин!»

1. Загальні положення

Патріотичний конкурс «Я люблю наш Малин!» проводиться народним депутатом України Павлом Дзюбликом та за участі громадської ініціативи “Україна - це ми” Координатор конкурсу - Олексій Семенів, інформаційна підтримка - портал регіональних новин “Малин Інформ”.

2. Мета конкурсу

Мета конкурсу, яку перед собою ставлять організатори, є всебічне сприяння вихованню у молоді любові до нашого Полісся, формуванню позитивного іміджу міста, формування лідерських якостей серед молоді та підтримка талановитих земляків, сім’ї, дітей та молоді.

3. Організація та проведення конкурсу

3.1. Організатором та координатором конкурсу «Я люблю наш Малин!» є безпосередньо народний депутат України Павло Дзюблик та громадська ініціатива “Україна - це ми”, координатор у м.Малин - Олексій Семенів.
До участі в організації та проведенні конкурсу можуть залучатися представники управлінь міської ради: культури, по зв’язках із громадськістю, представники ЗМІ та громадських організацій, інші зацікавлені організації та фізичні особи.
3.2. Тематика робіт повинна бути пов’язана з висвітленням історії або сьогодення міста Малина та його мешканців.
3.3. Вимоги до конкурсантів:
1) Учасники подають на конкурс заявку на участь;
2) Відеоролик на USB-флеш-накопичувачі.
4) Документи можна надіслати на ел. пошту: ukraina.tze.mu@gmail.com та занести в громадську приймальню народного депутата Павла Дзюблика. Яка знаходиться в приміщенні райдержадміністрації, за адресою Соборна Площа, 6, другий поверх каб. 215
3.4. При оцінюванні робіт враховується розкриття тематики (5 балів), оригінальність/креативний підхід (5 балів), якість та рівень виконання (5 балів), оцінка з боку громадськості (кількість переглядів та коментарі залишені на ютуб каналі https://www.youtube.com/channel/UCNTDNMwq2bOES2bLNRAprTQ) (5 балів).
3.5. Етапи проведення конкурсу: - прийом заявок та конкурсних робіт –
приймання заявки на участь в конкурсі приймаються до 17:00 години 5 жовтня 2018 року.
робота журі та підведення підсумків з 6 до 12 жовтня;
оголошення переможців конкурсу – 14 жовтня 2018 року;
3.6. Вимоги до оформлення відеоробіт:
1) тривалість – 3-5 хв.;
2) розмір кадру – 16:9 або 4:3
3) формат відеофайлу – .avi, .mpeg, .mp4 з бітрейтом не нижче 10 Мбт/сек.

4. Підведення підсумків і нагородження учасників Конкурсу
4.1. Журі визначає переможців конкурсу шляхом підрахунку балів, які виставить кожен член журі за 20 бальною системою.

Склад журі:
Ольга Гура– помічник народного депутата України+;
Марія Василенко – організатор клубу “Простір”, громадський активіст;
Маргарита Гордіна і Дмитро Сергієнко дует “ДіМарго”;
Євгеній Купнєвіч - громадський активіст;
Олена Журович – начальник відділу культури+;
Павло Іваненко - голова громади рибалок Малинщини;
Анатолій Ястремський - власник студії “Фокус”;
Людмила Малишева - фотограф, громадський активіст.

4.2. Загальний призовий фонд складає 10 тис. грн.

Довідки за телефоном: Громадська приймальня Ольга Гура 0676473909,
Олексій Семенів 0685886496 з 9:00 до 19:00