П`ятниця, 05.06.2020, 02:59
Вітаю Вас Гость | RSS  
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Для учнів 10 класу » Дозвілля учнів школи » Роль дозвілля в самостановленні людини
Роль дозвілля в самостановленні людини
lanaДата: Вівторок, 28.04.2015, 15:17 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Адміни
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь-який досвід розпочинається зі звичайної гри, з бажання подивитися, а що там, з іншого боку. Тому не треба боятися пробувати все на дотик і на смак, експериментувати, робити, на перший погляд, безглузді речі, які потім можуть стати основою наших професійних інтересів. Чи знаєте ви, що знамениті конструктори починали зі звичайних дерев’яних моделей, письменники спочатку просто копіювали чужі твори, а художники – перемальовували чиїсь малюнки. Важливо не те, що ми робимо, а з яким захопленням втілюємо у життя свої мрії. І чим фантастичнішими вони будуть, тим більшого можна потім досягти. 
  
   
  
      Дозвілля – це величезне набуття сучасної людини. Дозвілля – це можливість займатися тим, що вам подобається. Ще століття тому дозвілля мали тільки вищі верстви населення (аристократи, королі, буржуа-багатії), а всі інші, навіть малі діти, повинні були працювати з ранку до ночі і відпочивали тільки у неділю та на великі свята. Це, звичайно не означає, що тоді люди не мали якихось захоплень, але вільного часу на них вистачало дуже мало. Зараз у зв’язку із загальним полегшенням життя, можливістю менше займатися тяжкою працею дозвілля стало більше. Але чи вміємо ми їм правильно розпоряджатися? На жаль, замість активного відпочинку, тобто походів у гори, занять спортом, веселих жвавих ігор більшість маленьких українців проводить свій вільний час перед телевізором чи комп’ютером. Не говорячи про небезпечність для здоров’я постійного перебування перед «блакитними екранами», спитайте себе: А чому ви при цьому навчилися? Чи допоможуть вам знання, отримані від перегляду кінофільмів та комп’ютерних ігор у дорослому житті? Можливо, захоплюючий сюжет кінострічки та комп’ютерні головоломки розвивають фантазію, однак ніколи нетреба давати перевагу пасивній участі в житті. Дозвілля дається сучасній людині не для того, щоб якось «вбивати час», а змістовно і ефективно його наповнювати.
  
 У кожної людини є улюблені захоплення. Їх називають Хобі. Хобі – це заняття, яким людина займається у вільний час. Часто дитячі хобі можуть перерости у професійні інтереси і стати основою майбутньої професії людини. Наприклад, якщо ви полюбляєте конструювати кораблі, літаки чи якісь споруди (замки, хатин тощо), то цілком можливо, що колись ви виберете професію інженера-конструктора чи архітектора. Якщо вам подобається доглядати тварин чи птахів, слідкувати за їхнім життям та поведінкою, то ви можете вибрати професію біолога-натураліста або ветеринара. До хобі можна віднести будь-яку справу, яку робиш не тому, що це комусь потрібно, а тому, що вона вам самим подобається.
 
kucher228345654384564Дата: Понеділок, 14.05.2018, 14:57 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю погоджєуюсь biggrin
 
Форум » Для учнів 10 класу » Дозвілля учнів школи » Роль дозвілля в самостановленні людини
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: