Неділя, 21.07.2019, 17:27

Головна » Для учнів

На базі школи представниками служби МНС були проведені теоретично-практичні заняття.
Категория: Для учнів | Просмотров: 167 | Добавил: lana | Дата: 17.03.2015 | Комментарии (0)

12-13 березня був проведений шкільний конкурс "Плекаймо паростки талантів" (тематичне спрямування "Україна - єдина країна!"). Конкурс проходив за такими номінаціями:
- вокал (ансамблі, тріо, дуети, солісти);
- гра на музичних інструментах;
- хореографічні композиції(колективи, окремі виконавці);
- розмовний жанр (художнє читання: вірші, проза, міні-інсценізація творів);
- кращий художник школи;
- кращий фотоаматор.
Найкращих серед кращих обирало журі. Саме вони будуть захищати честь школи на міському огляді-конкурсі "Плекаймо паростки талантів" 20 березня.
Хай всім щастить.
Категория: Для учнів | Просмотров: 242 | Добавил: lana | Дата: 17.03.2015 | Комментарии (0)

З 3 по 10 березня проходив тиждень пам'яті Т.Г.Шевченка. Протягом тижня були проведені такі заходи:
* 2 березня - Радіопередача "Ми тебе не забудем, Тарасе!". Виставка учнівських ілюстрацій до творів Т.Шевченка
* 3 березня - Літературна вікторина "Життя і творчість Т.Шевченка" для 7-8 класів
* 4 березня - Конкурс на кращого читця творів Т.Шевченка між учнями 5-6 класів
* 5 березня - Перегляд кінофільму про життя Т.Шевченка (9 класи)
* 10 березня - Літературна конференція "Шевченко і сьогодення" для 10-11 класів
* 11 березня - Підведення підсумків проведення тижня пам'яті Т.Г.Шевченка
Категория: Для учнів | Просмотров: 445 | Добавил: lana | Дата: 17.03.2015 | Комментарии (0)

На честь Дня Святого Валентина учнівським Парламентом була організовані заходи в яких взяли участь майже всі учні нашої школи.
Протягом дня у вестибюлі школи працювала поштова скринька, за допомогою якої кожен бажаючий міг передати Валентинку з найкращими побажаннями своїм друзям. Всі учасники навчально-виховного процесу були задіяні у грі «Зайди свою половинку»,переможцями якої стали п’ять пар, що знайшли один одного. Яскравим завершенням дня стала розважально-пізнавальна програма «Краща пара року» для учнів 6-11 класів.
Категория: Для учнів | Просмотров: 280 | Добавил: олеся | Дата: 17.02.2015 | Комментарии (5)

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у міському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Конкурс відбувається за такими номінаціями:
- країна знань (хроніка навчального життя);
- портрет;
- натюрморт;
- пейзаж;
- архітектура;
- джерело творчості;
- у світі тварин;
- рослинний дивосвіт;
- фотожарт, фотопосмішка;
- вільна тема.
Категория: Для учнів | Просмотров: 186 | Добавил: олеся | Дата: 12.02.2015 | Комментарии (0)

Міністерство освіти продовжує розвантажувати навчальні програми для школярів
Міністерство освіти і науки має намір розвантажити навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це йдеться у відповідному наказі освітнього відомства, що підписаний заступником міністра Павлом Полянським.
Зокрема, департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти доручено до 1 квітня забезпечити доопрацювання навчальних програм відповідно до чинних типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів.

Також з метою розвантаження програм основної школи Міністерством освіти затверджено склад робочих груп, які мають завершити свою роботу до 1 квітня цього року.
Після цього, спрощенні програми основної школи будуть оприлюдненні для громадського обговорення і доопрацьовані з урахуванням зауважень та думки громадськості.
Як відомо, Міністерством освіти і науки вже розвантажені й затверджені нові навчальні програми для 4 класу, а також оприлюднено для громадського обговорення проект розвантажених навчальних програм для учнів 1-3 класів.
Категория: Для учнів | Просмотров: 164 | Добавил: lana | Дата: 09.02.2015 | Комментарии (0)

27 січня пройшов загальноміський учнівський захід "Назустріч пам'яті"
Учасниками делегації від нашої школи були 5 учнів 11 класу та вчитель історії Зданевич Наталія Анатоліївна. Вони виспупили з доповіддю на тему "“Банальність зла”: чому Голокост став можливим?"
Категория: Для учнів | Просмотров: 140 | Добавил: Світланка | Дата: 28.01.2015 | Комментарии (0)

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
З нагоди свята всі учні школи прослухали радіопередачу та для учні 8-9 класів переглянули документальні фільми.
Категория: Для учнів | Просмотров: 206 | Добавил: lana | Дата: 22.01.2015 | Комментарии (0)

Шановні батьки!
Дорогі вчителі та учні!

Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть життєвих сил, окрилять душу. Хай з Вами завжди будуть вірні друзі, удача й успіх, а в домі – світло та радісно від любові і добрих новин.
Категория: Для учнів | Просмотров: 151 | Добавил: lana | Дата: 30.12.2014 | Комментарии (0)

З 8 по 12 грудня проходить Всеукраїнський тиждень права.
Протягом тижня пройшли такі виховні заходи:
- 9.12.2014 - тренінгові заняття "Молодь і протиправна поведінка"у 9-11 класах;
- 10.12.2014 - Всеукраїнський урок "Права дитини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;
- 10.12.2014 - зустріч з працівниками ММЦСССДМ з питання "Кримінальна та адміністративна відповідальність за вчинені правопорушення" (7 класи);
- 11.12.2014 - зустріч з працівниками РАГСу учнів 9-11 класів.
Категория: Для учнів | Просмотров: 218 | Добавил: lana | Дата: 11.12.2014 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

«  Липень 2019  »