Вівторок, 15.10.2019, 05:42

Головна » Досягнення учнів
1 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Участь в олімпіаді взяли учні 7-10 класів.
Тож маємо наступні результати:
- Кононученко Надія (7-А) – ІІ місце
- Арсенюк Анастасія (8-А) – ІІ місце
- Рудницька Поліна (9-А) - ІІІ місце
- Диченко Олена (9-А) – ІV місце/ диплом ІІІ ст.
- Боженко Анастасія (10) – ІІІ місце

Вітаємо наших Переможниць, а також їх керівників Кошак Любов Михайлівну та Софієнко Тамару Миколаївну, бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення!
Категория: Досягнення учнів | Просмотров: 253 | Добавил: lana | Дата: 04.11.2014 | Комментарии (0)

16 жовтня на базі Малинського лісотехнічного коледжу відбувся обласний огляд-зліт шкільних лісництв.
У зльоті приймали участь 18 команд області.
Учасники огляду продемонстрували свої знання природи рідного краю, а саме знання лісової справи з різних напрямків: лісівництво, ґрунтознавство, визначення деревних і кущових порід за плодами і насінням, таксація ростучих дерев, визначення грибів та декоративних соковитих плодів, лісові звірі та птахи, лісокультурна справа, визначення лікарських рослин, визначення деревних і кущових порід в об листяному стані, охорона та захист лісу.
До загального заліку включені були також спортивні змагання (підтягування на перекладині, попадання в баскетбольне кільце, стрільба та теніс)та конкурс художньої самодіяльності.
За результатами огляду зльоту серед шкільних лісництв області наше шкільне лісництво «Пролісок» вибороло ІІІ місце.
А за найкращі результати на етапах грамотами були нагороджені Гриб Світлана, яка стала кращою на етапі визначення деревних і кущових порід за плодами і насінням та Адамович Яна, що не мала собі рівних у стрільбі. Вітаємо команду шкільного лісництва з перемогою!
Категория: Досягнення учнів | Просмотров: 200 | Добавил: lana | Дата: 27.10.2014 | Комментарии (0)

Про результати проведення міської заочної виставки юннатівської творчості «Барви Полісся»

На виконання Указу Президента України «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.10 № 785 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31.12.10 №433 «Про обласну соціальну програму розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року», згідно плану роботи управління освіти і науки на 2013 рік, з метою підтримки, розвитку творчого потенціалу учнівської молоді, створення умов для реалізації її здібностей 03.10.2013року було проведено міську заочну виставку юннатівської творчості «Барви Полісся».
Виставка проводилася за 7 розділами:
 природоохоронна робота і екологія;
 дослідницька робота та продуктивна праця в галузі сільського та лісового господарства;
 аранжування з природного матеріалу та штучних квітів;
 українська народна вишивка;
 вироби з природного матеріалу;
 флористика;
 українська народна іграшка.

Учні нашої школи також взяли участь у виставці і стали кращими в таких номінаціях:
- в розділі „ Аранжування з природного матеріалу і штучних квітів” робота «Я буду долго гнать велосипед…» Юкала Назара, керівник Юкал Олеся Володимирівна, вчитель географії Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
- у розділі «Природоохоронна робота та екологія» робота гуртка "Юний еколог", керівник Юкал Олеся Володимирівна.
Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів.
Категория: Досягнення учнів | Просмотров: 251 | Добавил: lana | Дата: 20.10.2014 | Комментарии (0)

Переможцями конкурсу імені П.Яцика стали учні:

- 4-а класу Кононученко Надія (вчитель, що готував - Журавська О.Б.) - 1 місце
- 5-а класу Фещенко Дарина (вчитель, що готував - Софієнко Т.М.) - 1 місце
- 7-б класу Боженко Анастасія (вчитель, що готував - Софієнко Т.М.) - 3 місце
- 9-а класу Кравчук Марія (вчитель, що готував - Кошак Л.М.) - 2 місце
- 11 класу Костюченко Наталія (вчитель, що готував - Кошак Л.М.)- 1 місце

Вітаємо з перемогою!

Категория: Досягнення учнів | Просмотров: 546 | Добавил: lana | Дата: 14.02.2012 | Комментарии (0)

Вітаємо наших призерів та бажаємо подальших успіхів!
Категория: Досягнення учнів | Просмотров: 290 | Добавил: lana | Дата: 14.02.2012 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5

«  Жовтень 2019  »