П`ятниця, 26.04.2019, 13:45

Головна » 2014 » Березень » 12 » Форму проведення ДПА школи оберуть самостійно, - МОН
Форму проведення ДПА школи оберуть самостійно, - МОН

В оприлюдненому плані Міністерства освіти і науки, яким визначено діяльність відомства у найближчі 100 днів передбачено, що проведення державної підсумкової атестації у школах відбуватиметься на засадах права вибору її форм безпосередньо навчальними закладами.

Сама ж державна підсумкова атестація у 4-х, 9-х та 11-х класах традиційно буде проводитися за збірниками завдань, що затверджені МОН. Електронні версії всіх збірників завдань для ДПА буде розміщено в Інтернеті не пізніше 1 квітня. У Міністерстві освіти і науки запевнили, що відомство відмовиться від ганебної практики примусового придбання збірників завдань школярами та батьками, яку використовувалася попереднім керівництвом МОН.

У 4-х класах державна підсумкова атестація буде проведена з 13 до 22 травня із української мови та читання, математики. У навчальних закладах з навчанням російською, іншими мовами національних меншин можуть підлягати атестації і результати навчальної діяльності з мови навчання.

Дев’ятикласники складатимуть шкільні іспити з 2 до 16 червня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.

З усіх обов’язкових предметів атестація має проводитися письмово. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації, усно чи письмово, обирають учні.

Державна підсумкова атестація з української мови для випускників 9-х класів проводитиметься 13 червня у формі диктанту. Конкретні дати проведення атестації з інших предметів визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів, враховуючи графік проведення ЗНО, буде проведена у період з 23 до 29 травня з трьох предметів у письмовій формі. У цей період навчальні заняття для одинадцятикласників проводитися не будуть.

На 23 травня призначено проведення ДПА одинадцятикласників з української мови, що відбудеться у формі переказу. Дати проведення атестації з двох інших предметів (з історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) чи з профільного предмета (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та з предмета за вибором учнів) визначать навчальні заклади.

Результати державної підсумкової атестації виставляються у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та атестатів про повну загальну середню освіту та враховуються при визначенні середнього бала документа про освіту.
Категорія: Для випускників | Переглядів: 203 | Додав: lana | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2014  »