Середа, 24.04.2019, 04:34

Головна » 2015 » Вересень » 29 » Конкурс Шевченка відкриють в усіх навчальних закладах країни
Конкурс Шевченка відкриють в усіх навчальних закладах країни
Міністерство освіти і науки радить провести 2 жовтня 2015 року відкриття VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка в усіх навчальних закладах України. Про це йдеться у листі освітнього відомства, що надісланий на адреси регіональних департаментів освіти і науки, інститутів післядипломної педагогічної освіти та вищих навчальних закладів.

Зокрема, у міністерстві зазначають, що згідно з Положенням про конкурс, у заході можуть брати участь учні 5-11 класів, учні професійно-технічних навчальних закладів, а також студенти і курсанти вищих навчальних закладів.

У Міносвіти підкреслюють, що проведення конкурсу має сприяти вихованню у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формувати готовність творити добрі справи задля рідної Батьківщини.

Урочистості з нагоди початку VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка відбудуться 2 жовтня 2015 року у Миколаєві. Разом з тим, у Міносвіти радять у цей день провести відкриття конкурсу в усіх навчальних закладах України.

Завдання для першого етапу конкурсу мають бути підготовлені навчальними закладами. Підготовка другого та третього етапу здійснюватиметься інститутами післядипломної педагогічної освіти.

У міністерстві звертають увагу розробників завдань конкурсу на необхідності підготовки завдань для кожної категорії учасників конкурсу за віком і напрямком навчання. Також розробники мають забезпечити конфіденційність завдань конкурсу.

"Творчі роботи можуть передбачати теми, пов’язані, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко", - зазначають в МОН.

Учасники можуть виконувати свої роботи українською мовою, а також регіональними мовами або мовами національних меншин, представленими в Україні.

Переможці конкурсу за результатами кожного його етапу, окрім фінального, визначатимуться у кількості 30% від загального числа учасників відповідного етапу змагань.

Дати проведення кожного етапу конкурсу, окрім фінального, департаменти освіти і науки управління можуть визначати самостійно.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу зацікавлені особи можуть отримати у відділі організації конкурсів і подій Інституту модернізації змісту освіти за тел.(044) 248-18-13.
Категорія: Для учнів | Переглядів: 130 | Додав: lana | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »