П`ятниця, 19.07.2019, 18:34

Головна » 2012 » Квітень » 20 » Підсумки 5-ої міської виставки – конкурсу творчих робіт в напрямку «Декоративно – прикладне мистецтво»
На виконання комплексної програми «Творча обдарованість» з метою підтримки розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнівської молоді, створення умов для реалізації її здібностей з 27 березня по 5 квітня 2012 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості був проведений ІІ етап 5-ої міської виставки-конкурсу творчих робіт в напрямку «Декоративно – прикладне мистецтво».

Найпопулярнішими серед школярів є напрямки: «Вишивка», «Бісероплеттіня», «Вироби з ниток, тканини, шкіри, хутра».

Не були представлені роботи в секції «Ліплення. Макети будівельних споруд»; «В’язання спицями, гачком, макраме, фріволіте. Настінне панно. Просторова композиція. В’язана іграшка»; «Художній розпис. Батік. В стилі народних мистецтв. Космос.»; «Вироби з ниток, тканини, шкіри, хутра. Космічна лялька».
Всі конкурсні роботи були цікавими, оригінальними, трудомісткими, відповідали віковим та тематичним вимогам положення. Практичну роботу діти виконали швидко, вправно, якісно.

На  підставі протоколів члени  журі виставки-конкурсу оцінили вироби   та  захист  учасників і  підвели підсумки, визначили переможців.Найкращі  результати
продемонстрували:
  •   Семененко Катерина, ЗОШ №2, 9 кл.
  •  Білявська Анастасія, ЗОШ№5, 7 кл.
  • Зайченко Валентина, ЗОШ№5, 7 кл.
  • Прохоренко Софія, ЗНВК№1, 3 кл.
  •   Величанська Ольга, ЗОШ№3, 7 кл.
  • Семененко Катерина, ЗОШ№2, 9 кл.
  • Канюка Анна, ЗОШ№2, 8 кл.
  •  Костюченко Наталія, ЗОШ№3, 7 кл.
  • Сікорська Оксана, ЗОШ№4, 10 кл.
  •  Мітякова Наталія, ЗОШ№5, 7 кл.
  • Корчевна Карина, ЗОШ№5, 4 кл.
  • Климчук Ірина,ЗОШ№2, 7 кл.
  •  Костюченко Ольга, ЗОШ№3,10 кл.
  • Дідківська Діана,ЗНВК№1,10 кл.
  • Шафаренко Киріл,ЗОШ №2, 8 кл.
  • Мурга Світлана,ЗОШ №3, 7 кл.
Результати участі ЗОШ І-ІІІ ст.№4  у  міській  виставці-конкурсі «Декоративно – прикладне мистецтво»
  • Вишивка картини  «Святий Серафім» Шкидченко Катерина (9-б) нагороджена грамотою.
  •  Вироби з ниток, тканини, шкіри, хутра, штучні квіти, ткацтво."Політ у Всесвіт" Федоренко Олександра (6-б) зайняла 2 місце
  •  Вироби з ниток, тканини, шкіри, хутра, штучні квіти, ткацтво. Лялька-мотанка Осецька Альона (6-б) зайняла 3 місце
  •  Бісероплетіння. Об'ємні композиції."Інь і Янь - Ти і я" Рибалка Юлія (9-а) зайняла 3 місце
  •  Бісероплетіння. Об'ємні композиції."Дві долі" Меньниченко Іван (4-б) нагороджений грамотою
  •  Художній розпис. Розпис на склі. "Кали" Сікорська Оксана (10 клас) зайняла почесне І місце.

Категорія: Для учнів | Переглядів: 329 | Додав: lana | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2012  »