П`ятниця, 19.07.2019, 18:24

Головна » 2012 » Квітень » 27 » Про підсумки ХIVобласного екологічного фестивалю дітей і педагогів “Голос Землі”
Відповідно до плану проведення обласних масових заходів на 2012 рік в м. Житомирі з 24 по 26 квітня 2012р. відбувся ХIV обласний екологічний фестиваль дітей і педагогів “Голос Землі”. Тема фестивалю: «Земля – наш спільний дім», девіз – «Закони екології - закони життя». В роботі фестивалю взяли участь понад 200 учнів та педагогів з 24 районів та міст області.
Традиційно головною складовою частиною заходу стала робота дитячого парламенту за 5 секціями: «Все пов’язано з усім», «Все мусить кудись діватись», «Природа знає краще», «За все треба платити» та «Земля – наш спільний дім».
Школярі області презентували екологічні проекти по охороні та збереженню природи Житомирщини, вивченню природоохоронних територій, водно-болотних угідь, результати моніторингу рідкісних та зникаючих видів; запропонували шляхи утилізації побутових відходів.
Виступи учасників секцій супроводжувались фото-, відеоматеріалами, мультимедійними презентаціями.
В рамках фестивалю відбувся круглий стіл керівників делегації. Тема обговорення: «Закони екології – закони життя. Шляхи залучення дітей та юнацтва до активної природоохоронної діяльності на основі набутих знань і ціннісних орієнтацій».
В ході фестивалю працювали фотовиставка «Життя диких тварин» та виставки малюнків «Малюю планету – малюю майбутнє», «Зоологічна галерея».
Учасники фестивалю взяли участь у флеш-мобі «Відкрий своє серце планеті!», трудовій акції «Посади дерево» та екологічному квесті «Земля – наш спільний дім».

За резельтатами фестивалю в секції "Природа знає краще" Шкидченко Катерину (9-б клас) нагороджено дипломом за активну участь та у виставці малюнків "Зоологічна галерея" Купневич Антоніну (7-б клас) нагороджено димломом за зайняте ІІІ місце.
Категорія: Для учнів | Переглядів: 430 | Додав: lana | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2012  »