П`ятниця, 19.07.2019, 18:42

Головна » 2012 » Квітень » 20 » Результати проведення міського екологічного фестивалю дітей і педагогів „Голос Землі”
Згідно листа управління освіти і науки від 01.02.12 № 290-1/3-12 «Про умови проведення ХIV обласного екологічного фестивалю дітей і педагогів «Голос Землі»», з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, у вихованні національної самосвідомості, пошук талановитої учнівської молоді, підведення підсумків роботи шкіл та позашкільних закладів освіти міста з природоохоронної, натуралістично-дослідницької роботи у квітні 2012 року було проведено міський заочний екологічний фестиваль „Голос Землі”. До фестивалю долучилися учні та педагоги ЗНВК №1, ЗОШ №5, ЗОШ №4, ЗОШ №3 та ЗОШ №6, вихованці ЦДЮТ.
Фестиваль проводився за 5 розділами:
1. «Все пов’язано з усім»;
2. «Все мусить кудись діватись»;
3. «Природа знає краще»;
4. «За все треба платити» або «Ніщо не дається дарма»;
5. Творча секція «Земля – наш спільний дім» (вірші, твори-роздуми).
ЗНВК №1, ЗОШ №4 та ЗОШ №5 представили науково-дослідницькі роботи та екологічні проекти.
Учні ЗОШ №3 та ЗОШ №5 представили свої роботи у творчій секції «Земля – наш спільний дім».
У фотовиставці «Життя диких тварин» взяли участь учні ЗОШ №3, ЗОШ №4 та ЗОШ №6, у виставках малюнків «Малюю планету – малюю майбутнє»та «Зоологічна галерея» - учні ЗНВК №1, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №5, ЗОШ №6 та ЦДЮТ.
Визнані кращими та нагороджені дипломами відділу освіти виконкому Малинської міської ради роботи:
- в розділі «Все пов’язано з усім» - проект «Маленька внучка сивого Дніпра…» (авторський колектив Малинського ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Н.Сосніної» І- ІІІ ступенів, керівник: Штулінська Ольга Володимирівна);
- в розділі «Все мусить кудись діватись»: проект «Все мусить кудись діватись» (автор: учні 11 класу Малинської ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів, керівник: Ігнатенко Ольга Вікторівна, вчитель хімії Малинської ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів);
- в розділі «Природа знає краще»:
• проект «Рідкісні та ціннісні рослини Малинщини та їх господарське значення» (автор: Литвиненко Олександра, учениця 201 групи (9 клас) Малинського ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Н.Сосніної» І-ІІІ ступенів; керівник: Максименко Марія Василівна);
• проект «Гідрологічний заказник місцевого значення «Галове»» (автор: Шкидченко Катерина Олегівна, учениця Малинської ЗОШ №4; керівник: Юкал Олеся Володимирівна);
• робота «Природні ландшафти і природні компоненти Шацького національного природного парку» (кафедра природничих наук Малинського ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Н.Сосніної» І-ІІІ ступенів).
- в розділі «За все треба платити» або «Ніщо не дається дарма»: робота «Визначення придатності питної води до вживання» (автор: Недашківська Анастасія, учениця 402 групи (11 клас) Малинського ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Н.Сосніної» І-ІІІ ступенів; керівник: Федорчук Олена Василівна);
- у творчій секції «Земля – наш спільний дім»:
• збірка «Краса і біль Землі» (Куян Катерина, ЗОШ №3);
• «Неповторна краса землі» (Дуднік Наталія, ЗОШ №3);
• «Земля – наш спільний дім» (Кондратюк Світлана, ЗОШ №5);
• «Земля - наш спільний дім» (Фомін Сергій, ЗОШ №5);
• «Земля волає: «Захисти!»(Грищенко Катерина, ЗОШ №3).
- у фотовиставці «Життя диких тварин»:
• Ковальчука Дмитра (ЗОШ №4);
• Мельошина Андрія (ЗОШ №3);
• Ястремського Дениса (ЗОШ №3);
• Огороднік Дар’ю (ЗОШ №6).
- у виставці малюнків «Малюю планету – малюю майбутнє»:
• Сікорську Оксану (ЗОШ №4);
• Сотніченко Наталію (ЗОШ №6);
• Пилипенко Віру (ЗОШ №3).
- у виставці малюнків «Зоологічна галерея»:
• Купневич Антоніну (ЗОШ №4);
• Мірошніченко Даніїла (ЦДЮТ);