Середа, 26.06.2019, 05:50
Вітаю Вас Гость | RSS  
Головна » 2014 » Жовтень » 27 » Загальнонаціональний конкурс шкіл під назвою PEPSI SCHOOL AWARDS
16:28
Загальнонаціональний конкурс шкіл під назвою PEPSI SCHOOL AWARDS
В рамках конкурсу учні школи можуть виграти обладнання для повноцінного мультимедійного залу: проектор з екраном, комп'ютер та колонки.
Для участі в конкурсі учні школи мають зайти на сайт www.sorrymam.pepsi.ua\schools в мережі інтернет, дадати смішну шкільну легенду та збиратим за неї голоси.

Офіційні Правила проведення Рекламної активності під назвою « PEPSI SCHOOL AWARDS» (“Пепсі Шкільна премія”)

Замовник Рекламної Активності: Товариство з обмеженою відповідальністю «Сандора», адреса: 57262, Україна, Миколаївська обл., Жовтневий р-н, с. Миколаївське; код ЄДРПОУ 22430008.

Виконавець (та технічна підтримка) Рекламної активності:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Агенція Еймбюланс» юридична адреса: 04073, м. Київ, вул.Сирецька, буд. 28/2, код ЄДРПОУ 37973835.

ТЕРМІНОЛОГІЯ АКТИВНОСТІ

Рекламна активність під назвою «PEPSI SCHOOL AWARDS» (в подальшому — Конкурс) — рекламна акція, що проводиться з метою формування та підтримки обізнаності, а також залучення нових споживачів та збільшення обсягів продажу товарів Замовника під ТМ «PEPSI» (Пепсі).

Конкурс надає можливість Учасникам не тільки отримати Подарунки, але й підвищити популярність шкільного закладу в якому вони навчаються або навчались, та таким чином надати шкільному закладу можливість отримати Головний Подарунок передбачений даними Правилами.

«Територія проведення Конкурсу» — конкурс проводиться на всій території України у глобальній мережі Інтернет на сайті за адресою: http://sorrymam.pepsi.ua/schools, у розділі Сайту – під назвою PEPSI SCHOOL AWARDS.

«Голоси» — це умовні одиниці, які накопичуються
за виконання певних дій визначених даними Правилами, облік Голосів ведеться, як в особистому кабінеті Учасника, а також
і під створеними Мемами. Голоси дають можливість отримувати Подарунки, та Головний Подарунок, передбачені даними Правилами.

«Бали» - це умовні одиниці, які накопичуються на рахунку Учасника Конкурсу в особистому кабінеті. Учасник може накопичувати Бали, виконуючи певні дії відповідно до умов даних Правил та використовувати їх для участі в Рекламній акції під назвою «PEPSI-меми «Соррі, мам!»», яка функціонує на Сайті, відповідно до Офіційних Правил вказаної Рекламної акції.

«Подарунок» — Заохочення, надане як стимуляція, лояльних до продукції під ТМ «PEPSI», споживачів, Учасників Конкурсу. При виконанні Учасником Правил Конкурсу, такий Учасник здобуває право на отримання Подарунку.

«Головний подарунок» - Заохочення, яке може бути надано лише шкільному закладу (не Учаснику), у відповідності до вимог даних Правил. Під шкільним закладом мається на увазі – загальноосвітній навчальний заклад, у розумінні положень ч.1 ст. 9 Закону України «Про загальну середню освіту» не залежно від його форми власності. «Мем» — картинка з текстом, що створюється Учасником та іллюструє певну ситуацію, ідею за однією з тематик, які пропонуються на Конкурсі розділом Сайту.

«Шер» - поширення інформації (тексту або зображення) у профіль у соціальній мережі Facebook або Вконтакте.

«Користувач» - користувач мережею Інтернет, що без жодних маніпуляцій відвідав сторінку Конкурсу.

Розділ Конкурсу знаходиться на Сайті, який розміщений за адресою: sorrymam.pepsi.ua/schools та є власністю Замовника, так само як і всі матеріали розміщені на Сайті, також належать Замовнику або його Ліцензіарам.

Сайт на якому проводиться Конкурс, функціонує як платформа, на якій розміщено – різні Активності від Замовника, за допомогою якого усі користувачі, що стали Учасниками відповідних Активностей, які функціонують на Сайті, та отримали відповідну кількість балів, мають право здобувати Заохочення передбачені Правилами відповідних Активностей.

1. УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

1.1. Брати участь в Конкурсі мають змогу громадяни України, яким виповнилось 12 років, та які постійно проживають на території України та в період Конкурсу виконали умови та правила цього Конкурсу. Учасники, яким не виповнилося 14 років, мають право брати участь в Конкурсі лише з дозволу батьків. Також, усі Учасники, які на момент участі в Конкурсі не досягли 18 років (повноліття), зобов’язані проінформувати батьків або піклувальників, про участь в Конкурсі.

1.2. Учасники Конкурсу на момент участі в Конкурсі, повинні бути зареєстровані та мати власний профіль в одній із соціальних мереж: Вконтакте http://vk.com/ або Facebook
https://www.facebook.com/.

1.3. Не мають права брати участь в Конкурсі: співробітники і представники Замовника та Виконавця Конкурсу, а також їхні родичі (першого та другого ступеня спорідненості); власники, працівники організацій, які реалізують продукцію під знаком для товарів і послуг ТМ «PEPSI».

1.4. Надання Учасником Конкурсу невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Замовника та Виконавця від обов’язку вручити/надіслати Подарунок, і такий Учасник, який здобув право на отримання Подарунку, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання Подарунку.

1.5. Участь в Конкурсі обмежено дієздатних та недієздатних громадян здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством України.

1.6. Учасники Конкурсу під час участі в Конкурсі зобов’язуються:
- дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
- дотримуватися правил користування Сайтом sorrymam.pepsi.ua/schools (перелік яких зазначений у п. 6.5.);
- свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Конкурсу;
- не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Конкурсі.

2. ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Загальний період проведення Конкурсу — з 12 годин 01 хвилин за київським часом «23» вересня
2014 року по 18 годину 59 хвилин за київським часом «01» грудня
2014 року включно.

2.1.1.Безпосереднє вручення Подарунків проводиться з «02» грудня 2014 року.

2.2. Конкурс проводиться на всій території України у глобальній мережі Інтернет в Розділі Сайту
за адресою: sorrymam.pepsi.ua/schools (з урахуванням специфіки мережі Інтернет).

2.3. Замовник Конкурсу має право на зміну періоду проведення Конкурсу, території, місця проведення Конкурсу, а також усіх інших умов Конкурсу.
В разі будь-яких змін або доповнень умов Конкурсу (положень даних Правил), повідомлення про це буде опубліковано Виконавцем в Розділі Конкурсу на Сайті за адресою: sorrymam.pepsi.ua/schools.

3. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

3.1. Щоб стати Учасником Конкурсу, особі, яка повністю відповідає вимогам Розділу 1 даних Правил, необхідно зареєструватись на Сайті за адресою: sorrymam.pepsi.ua/schools за допомогою профілю користувача соціальної мережі Facebook або Вконтакте, дозволивши Виконавцю використовувати певні дані свого профілю в межах Конкурсу (а саме: доступ до профілю користувача в соціальній мережі, списку його друзів та електронної адреси, яка була вказана користувачем при реєстрації).

3.2. Реєструючись Учасником Конкурсу, Користувач тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання наданої ним інформації (в межах необхідних для участі в Конкурсі та без отримання письмового підтвердження від Учасника) Виконавцем з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, способами, що не суперечать чинному законодавству України, зокрема, на використання його імені, прізвища, інтерв'ю, у тому числі право публікації його імені, прізвища, іншої інформації з його профайлу у соціальних мережах на сторінці бренду PEPSI
Ukraine в Facebook за адресою https://www.facebook.com/PepsiUkraine?fref=ts та в групі PEPSI
Ukraine в Вконтакте за адресою https://vk.com/pepsiukraine.

3.3. За умовами даного Конкурсу Учасники, можуть отримувати Голоси, які дають можливість отримувати Подарунки Конкурсу передбачені даними Правилами, а також отримувати Бали, які можуть бути використані ними лише як Учасниками Рекламної акції під назвою «PEPSI-меми «Соррі, мам!»». Офіційні Правила Рекламної акції «PEPSI-меми «Соррі, мам!»», в яких викладені умови участі в акції, та зокрема, вказані Подарунки, право на здобуття яких, надає певна кількість Балів отримана учасниками, розміщені за адресою: http://sorrymam.pepsi.ua/official-rules/.

.

Отримання Балів та Голосів відбувається наступним чином.

3.3.1. Після реєстрації Учаснику необхідно створити свій Мем, а саме: Учасник заходить до розділу Конкурсу на Сайті, де йому пропонується створити свій Мем.

В процесі створення мему користувачеві необхідно «Вказати свій шкільний заклад» (надалі по тексту – Школа), а саме: ввести свій населений пункт та назву школи з випадаючого списку.

Якщо школи користувача немає серед запропонованих на Сайті, він може перейти за посиланням “Написати нам” та надіслати відомості про свою школу, а саме область, назву населеного пункту, номер/назву школи.

Далі Учасник обирає картинку на одну з запропонованих на Сайті, потім додає туди текст (пропонує свій варіант тексту, не більше 60 символів, включаючи пробіли). Після завершення компонування власного Мему, Учасник натискає кнопку "Готово". Після цього Учасник може поділитися щойно створеним Мемом у соціальній мережі, через яку авторизований, або створити новий мем. Учасник розуміє та погоджується, що при створенні Мему зі свого варіанту тексту, він не має права використовувати нецензурне лексику, непристойні або аморальні тексти, текст, що є об’єктом авторського права третіх осіб, застосовувати будь-які об’єкти права інтелектуальної власності, що можуть призвести до порушення авторських та суміжні прав третіх осіб, а також текст, що містить будь-які еротичні чи порнографічні зображення, розпалювання міжнаціональної, расової чи релігійної ворожнечі, пропагують фашизм, містять сцени насильства або закликають до жорстокого поводження з тваринами; ображають інших користувачів та/або носять непристойний характер; іншим чином порушують чинне законодавство України.

3.3.2. Усі Меми створені Учасниками є анонімними тобто при перегляді мемів на Сайті немає відомостей про користувача, який цей мем створив, та вказуються лише під координатами школи, а саме назва школи.

3.3.3. При першому створенні Мему у Учасника запитуються номер школи та населений пункт в якому він навчається або навчався. В подальшому усі Меми створені цим Учасником будуть зараховуватися на рахунок вказаної Учасником школи.

3.4. Голоси за створений Мем можуть бути нараховані наступним шляхом :

3.4.1. При поширення Мему (Шер) іншим Учасником (користувачем) – 1 голос.

Здійснити поширення Мему (Шер) з одного аккаунту, можна не більше 1 разу.

За поширення Мему (Шер) однієї школи з одного аккаунту, можна отримати голос не більше 1 разу.

3.4.2. При реєстрації коду, а саме: реєстрації на Сайті акційного коду з-під кришечки напою «Pepsi» (з етикеткою із зображенням “Все тлін”), Мем отримує - 3 Голоси.

Кнопка “Проголосувати кодом” відображається на Мемі при наведенні на нього курсору та переході по кнопці “Проголосувати”. Кодом з під кришечки за один Мем з одного аккаунту можна проголосувати не більше одного разу на день. Коди, які використовувались у Рекламній акції «PEPSI-меми «Соррі, мам!»», вже не можуть бути використані у даному Конкурсі.

3.4.3. За потрапляння до «Вибору Пепсі», а саме: щодня серед усіх Мемів, які будуть відображатись на сайті у розділі “Всі меми”, буде визначено до 5 Мемів, які попадуть в розділ «Вибір Пепсі».

Кожний з таких Мемів отримує - 50 Голосів.

«Вибір Пепсі» - це Меми, які обирає Пепсі (представник Замовника та представник Виконавця Конкурсу) як найбільш вдалі за даний день.

3.5. Бали можуть бути нараховані за дії в наступному порядку:

3.5.1. За створення першого Мему – 50 Балів.

3.5.2. За створення нового Мему (першого Мему створеного кожного наступного дня, після створення першого Мему Конкурсу ) – 5 Балів (лише 1 раз в день).

3.5.3. За самостійне поширення (Шер) Учасником свого Мему – 5 Балів. Надається лише 1 раз на день.

3.6. Облік Голосів ведеться – по кожному Мему(кількість голосів відображається на мемі) та по сумарній кількості голосів за школу – у розділі «Рейтинг шкіл» на сайті.

Облік Балів ведеться - у персональному профайлі кожного користувача на сайті.
Якщо за певну активність. бали за яку нараховуються одноразово, Учасник вже отримав бали в розділі сайту http://sorrymam.pepsi.ua/ «PEPSI-меми «Соррі, мам!»», повторно бали нараховані не будуть.

У випадку виявлення протиправних дій з боку Учасника, Замовник/Виконавець в праві на власний розсуд видалити зараховані на користь такого Учасника накопичені Бали та Голоси.

4. ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД

КОНКУРСУ

4.1. Подарунковий фонд Конкурсу обмежений та його кількість може бути змінена Замовником Конкурсу. Подарунковий фонд Конкурсу, стосується лише Голосів отриманих Учасниками та Школами. Накопичення Балів не дає права претендувати на отримання Подарунків з Подарункового фонду Конкурсу. Використання Балів здійснюється згідно Офіційних правил Рекламної акції «PEPSI-меми «Соррі, мам!»», яка проводиться з 13 години 01 хвилини за київським часом «23» липня 2014 року по 23 годину 59 хвилин за київським часом «30» квітня 2015 року включно. Реєстрація учасників Акції проводиться в період з 13 години 01 хвилини за київським часом «23» липня 2014 року по 23 годину 59 хвилин за київським часом «30» квітня 2015 року. .

4.2. Фонд Подарунків включає такі Подарунки:

4.2.1. Ipod Nano у кількості – 20 штук.

4.2.2. Головний Подарунок – Мультимедійний зал шкільному закладу– Проекційний екран Elite
Screens Electric 125H, мульти проектор BenQ W1070, ноутбук Lenovo IdeaPad
Y510P (59-407207), колонки 2.0 F&D T-80U (2 штуки)

4.3. Подарунки можуть бути отримані Учасниками Конкурсу тільки за умови виконання умов Офіційних Правил даного Конкурсу.

4.3.1. Брати участь в Акції можуть всі користувачі соціальних мереж Вконтакте http://vk.com/ або Facebook https://www.facebook.com/, але Подарунки можуть отримати лише учні шкіл. На запит Замовника Учасник, що здобув право на отримання Подарунку, має надати відповідні документи, що засвідчують його статус учня школи.

4.4. Замовник залишає за собою право збільшити або зменшити загальний Подарунковий фонд Конкурсу, або включити до Подарункового фонду додаткові Подарунки, не передбачені цими Правилами.

4.5. Замовник залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг, для придбання передбачених Подарунків.

4.6. Подарунки можуть бути отримані Учасниками Конкурсу, що здобули право на отримання таких Подарунків, тільки на умовах цих Правил. Реальні параметри Подарунків (предметів) можуть відрізнятися від зображень на рекламних матеріалах.

5. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ КОНКУРСУ

5.1. 20.11.14, визначається «ТОП20 шкіл», які отримали найбільший рейтинг за сумою усіх Голосів за Меми.

Серед цих шкіл, журі у складі представника Замовника та представника Виконавця ,визначає одну школу-переможця, яка отримає Головний подарунок Конкурсу, щляхом вибору школи на рахунку, якої створено найбільше найдотепніших та найоригінальніших Мемів.

Назву Школи-переможця буде оприлюднено журі на Сайті Конкурсу за адресою: sorrymam.pepsi.ua/schools 01 грудня 2014 р.

5.1.1. 01 грудня 2014 р., серед Мемів школи-переможця, яка буде визначена Переможцем у відповідності до п. 5.1. даних Правил, буде визначено «ТОП5 Мемів», які набрали найбільшу кількість Голосів.

Учасники, які створили Меми, що ввійшли до «ТОП5 Мемів» школи-переможця, отримають Подарунок вказаний в п. 4.2.1. даних Правил, кожний такий Учасник отримує 1 такий Подарунок.

5.1.2. Серед усіх Мемів, які потрапили до розділу Конкурсу «Вибір Пепсі» за весь період Конкурсу, буде визначено «ТОП15 Мемів», які набрали найбільшу кількість Голосів, Учасники, які створили Меми, що ввійшли до ТОП15 Мемів з розділу Конкурсу «Вибір Пепсі» отримають Подарунок, який вказаний в п.4.2.1. даних Правил. «ТОП15 Мемів»б уде оприлюднено на Сайті Конкурсу за адресою: sorrymam.pepsi.ua/schools 01 грудня 2014 р.

5.2. Вручення Подарунків здійснюється наступним чином: шляхом надсилання на поштову адресу Переможців.

Вручення Головного подарунку школі-переможцю здійсюється безпосередньо представником Замовника Конкурсу Керівнику Школи переможця, не пізніше 3-х місяців, з моменту опорилюднення школи-переможця.

5.2.1. Для отримання Подарунків вказаних в п.4.2.1. даних Правил, Переможці, що здобули право на їх отримання надають Виконавцеві Конкурсу, протягом не пізніше 5 робочих днів з моменту отримання повідомлення від Виконавця Конкурсу (повідомлення буде надіслане Виконавцем через соціальну мережу за допомогою якої Учасник авторизувався у відповідності до п. 3.1. даних Правил) - ідентифікаційний номер та скановану копію Облікової картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний код) і скановану копію паспорта громадянина України, а також скановану копію учнівського квитка, та вказують свою поштову адресу на яку вони бажають отримати Подарунок та вказують контактний номер телефону.

5.2.1.1. Якщо, Учаснику Конкурсу не виповнилось 16 років, та він приймав участь у Конкурсі за згодою батьків (опікунів, піклувальників), для отримання Подарунку необхідно, надіслати ідентифікаційний номер та скановану копію Облікової картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер) і скановану копію паспорта громадянина України одного з батьків (опікунів, піклувальників, законних представників).

5.3. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання передбаченої інформації є необхідною умовою отримання Подарунків та Головного подарунку.

5.4. У разі неможливості отримання Подарунку Учасником Конкурсу, який здобув право на отримання такого Подарунку, з причин, що не залежать від Замовника/Виконавця, в тому числі, через збої у роботі поштових служб, служб зв’язку, комп’ютерних систем, тощо, такий Подарунок використовується Замовником/Виконавцем Конкурсу за власним розсудом.

5.5. Заміна Подарунку будь-яким іншим матеріальним чи нематеріальним благом не допускається.

5.6. Відповідальність Замовника та Виконавця не виходить за межі кількості та вартості Подарунків, вказаних у цих Правилах.

5.7. Замовник та Виконавець не відповідають за виконання зобов'язань, опублікованих у цих Правилах, у випадку якщо Учасник Конкурсу, що одержав право на отримання Подарунку, або шкільний заклад, що здобув право на отримання Головного подарунку, не скористалися таким правом у визначені терміни й порядку, передбаченими цими Правилами. Подарунки видаються тільки за умови виконання Учасниками всіх вимог, які передбачені даними Правилами проведення Конкурсу.

5.8. Замовник та/або Виконавець має право відмовити у видачі Подарунку Учаснику або шкільному закладу, що отримав таке право, якщо такий Учасник чи шкільний заклад не виконали умов цих Правил. При цьому такий Учасник чи шкільний заклад не мають права на одержання від Замовника та/або Виконавця будь-якої компенсації.

5.9. Замовник та Виконавець не несуть відповідальності стосовно подальшого використання наданих Подарунків Учасниками та/або шкільним закладом після їх одержання, жодних гарантійних зобов’язань щодо якості товарів/послуг, що надані третіми особами, за неможливість Учасника Конкурсу або шкільного закладу переможця скористатись наданим Подарунком з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків.

5.10. Замовник та Виконавець не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Конкурсу і прав на отримання Подарунку. Замовник та Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

5.11. Отримання Подарунків передбачено тільки для Учасників Конкурсу та відповідного шкільного закладу, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де Подарунок буде предметом угоди.

5.12. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків у зв'язку з врученням Подарунків Конкурсу, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Виконавець Конкурсу. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків у зв'язку з врученням Головного Подарунку, несе – Школа-переможець Конкурсу. Даний Конкурс не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу.

5.13. Шкільний заклад, що здобув право на отримання Головного подарунку Конкурсу, так само як і Учасник який здобув право на отримання Подарунку Конкурсу, мають право відмовитися від отримання відповідного Головного подарунку Конкурсу та/або Подарунку Конкурсу. У такому разі Подарунок та/або Головний Подарунок залишається у власності Замовника Конкурсу.

6. МОДЕРАЦІЯ

6.1.
Весь контент, який Учасники Конкурсу додають на до Розділу Конкурсу на Сайт та/або на Сайт К, у тому числі текст доданий до Мемів, не повинен містити в собі ненормативної лексики та/або негативної інформації про продукцію під брендом PEPSI та/або про Cайт та/або про Конкурс, та зображення інших брендів.

6.2. Учасник Конкурсу погоджується з тим, що самостійно несе відповідальність за будь-які розміщені та поширені у соціальних мережах матеріали і за їх відповідність вимогам законодавства, а також за дотримання авторських прав, несанкціоноване використання зареєстрованих товарних знаків, логотипів, назв фірм і будь-які інші можливі порушення прав третіх осіб, що виникли у зв'язку з додавання Учасником Конкурсу матеріалів на Сайт.

6.3. За вживання нецензурних виразів, образ як Учасників Конкурсу або шкільних закладів, так і Замовника/Виконавця Конкурсу, Учасник Конкурсу може бути без попередження позбавлений права користування Сайтом.

6.4. Не дозволяється використовувати Сайт в незаконних цілях, особливо розміщувати або розсилати інформацію наклепницького, такого, що ганьбить, або образливого характеру в відношенні як до конкретної особи, так і групи осіб.

6.5. При користуванні Сайтом Учасникам Конкурсу та відвідувачам Сайту забороняється використовувати матеріали, які: містять або посилаються на віруси та інші шкідливі програми та файли, які здатні порушити нормальну роботу комп'ютерного обладнання або Програмного Забезпечення; порушують авторські або суміжні права третіх осіб; містять будь-які еротичні чи порнографічні зображення або тексти; розпалюють міжнаціональну, расову чи релігійну ворожнечу, пропагують фашизм, містять сцени насильства або закликають до жорстокого поводження з тваринами; ображають інших користувачів та/або носять непристойний характер; іншим чином порушують чинне законодавство України. У разі виявлення вищенаведеної інформації, контент буде блокуватися модератором Сайту і буде видаленим з Сайту.

6.6. Усі Бали та/або Голоси, що вилучені з акаунту Учасника Конкурсу Замовник/Виконавцем Конкурсу не підлягають поновленню, навіть після усунення підстав, що слугували такому видаленню.

6.7. Усі Меми, які додаються Учасниками, проходять модерацію, яка триває до 5 (п’яти) годин з понеділка до неділі з 08:00 до 00:00. Меми, додані Учасниками з 00:00 до 08:00 будуть проходити модерацію починаючи з 08:00 того ж дня. Результати модерації відображаються у власному кабінеті Учасника на Сайті.

7. ПРАВОВІ УМОВИ

7.1. Факт використання Сайту та будь-яких розділів, в тому числі й участь в Конкурсі, означає згоду Учасника Конкурсу з даними Правилами. Беручи участь в Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну згоду, що не потребує письмового підтвердження, на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Замовником/Виконавцями Конкурсу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також підтверджує свою повну згоду для надсилання йому інформації, СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Замовника тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником або Виконавцем Конкурсу та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних» і не потребує письмового дозволу у відповідності до даних статей Цивільного кодексу України та вказаного Закону. Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Замовника, попередньо повідомивши Замовника про таке рішення. Повідомивши Замовника Конкурсу у письмовій формі.

7.2. Беручи участь в Конкурсі Учасник тим самим надає згоду на використання своїх персональних даних Замовнику і Виконавцю, що не потребує письмового підтвердження.

7.3. Замовник/Виконавець Конкурсу не несе відповідальність за зміст інформації, наданої Учасниками, і не відповідає перед третіми особами за порушення авторських і суміжних прав на матеріали, включаючи ілюстрації, фотозображення надані для розміщення Учасниками Конкурсу. Учасники погоджуються з тим, що самостійно несуть відповідальність за будь-які розміщені на Сайті матеріали і за їх відповідність вимогам законодавства, а також за дотримання авторських прав, несанкціоноване використання зареєстрованих товарних знаків, логотипів, назв фірм і будь-які інші можливі порушення прав третіх осіб, що виникли в зв'язку з додавання Учасником матеріалів на Сайті.

7.4. Замовник/Виконавець не компенсує Учасникам Конкурсу вартість послуг операторів, що надають доступ в Інтернет, та не несе відповідальність за збої в їх роботі. Замовник/Виконавець Конкурсу не несе відповідальність і не робить виплат у разі втрати будь-якої інформації, пов'язаної з сервісами Сайту Конкурсу і має цінності для Учасника Конкурсу, якщо така втрата сталася в результаті збою в роботі оператора зв'язку, відключення електроенергії і т.п. Замовник/Виконавець Конкурсу не несе відповідальність за будь-які витрати, втрати або збиток, пред'явлені Замовнику/Виконавцю, та що мали місце в результаті зловживання сервісами Сайту або порушення даних правил будь-яким Учасником. Учасник також погоджується з тим, що Замовник/Виконавець не несе відповідальність за прямі або непрямі збитки (навіть у тому випадку, якщо Замовник/Виконавець
був попереджений про можливість збитку), зокрема за втрату прибутку, втрату репутації, втрату даних, нематеріальний збиток і витрати, які були понесені внаслідок: використання або неможливості використання Сайту; незаконного доступу до інформації, розміщеної на Сайті, її зміни і пересилання; поведінки третіх осіб, що використовують Сайту.

7.5. Замовник та Виконавець не несуть відповідальності у разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру (у тому числі в зоні АТО), блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Конкурсу, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця обставини.

7.6. При порушенні Учасником Конкурсу будь-якого з пунктів даних Правил Замовник/Виконавець має право на свій розсуд блокувати доступ такого Учасника до Сайту, відмовивши йому у праві на подальше використання сервісів Сайту.

7.7. Всі авторські права, права на використання торгової марки та інші права на інтелектуальну власність, пов'язані з Сайтом, належать Замовнику та/або його ліцензіарам. Крім права використання Сайту, обмеженого даними умовами, жодних інших прав, пов'язаних з використанням Сайту, Учасники Конкурсу не отримують.

7.8. Дозволяється друкувати/пересилати інформацію та зміст Сайту
тільки в особистих, некомерційних цілях.

7.9. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Конкурсувідповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Замовника
є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.10. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за неознайомлення Учасника з даними Правилами.

7.11. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за інші обставини, не залежні від їх волі.

7.12. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за не можливість Учасників використання Балів в інших Активностях Замовника.

8. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

8.1. Приймаючи участь в Конкурсі, Учасник тим самим надає Виконавцю свою повну згоду на збір та обробку його персональних даних (а саме даних, що не становлять особливий ризик та не підлягають повідомленню Уповноваженому з прав людини),
з метою реалізації вимог податкового законодавства України, відносин у сфері бухгалтерського обліку, проведення заходів рекламного характеру та маркетингових досліджень, без будь-яких часових обмежень, в тому числі з рекламними цілями — для надсилання інформації та повідомлень про ТМ «PEPSI», і т.д. В розумінні Закону України «Про захист персональних даних» Виконавець є Володільцем персональних даних, що будуть зібрані в процесі проведення даного Конкурсу, та який затверджує мету обробки персональних даних, строк обробки персональних даних, здійснює обробку персональних даних. Мета обробки персональних даних – забезпечення участі Учасників в Конкурсі та реалізація їх прав у зв’язку з проведенням Конкурсу. Учасник погоджується з тим, що надає згоду Володільцеві персональних даних самостійно встановлювати умови та порядок доступу третіх осіб до його персональних даних відповідно до зазначеної мети та за умови дотримання вимог чинного законодавства щодо захисту персональних даних. Учасник погоджується з тим, що Володілець персональних даних, не зобов’язаний повідомляти Учасника про передачу його персональних даних третім особам.
Учасник своєю участю в Конкурсі, підтверджує, що йому повідомлено про Володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, його права, мету збору та осіб, яким передаються його персональні дані.

8.2. Для отримання Подарунку в рамках даного Конкурсу Учасник має надати Виконавцеві Конкурсу інформацію (в т.ч. особисту інформацію), визначену даними Правилами. Фактом участі в даному Конкурсі Учасник підтверджує вірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано у цих Правилах.

8.3. Виконавець Конкурсу гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Всі результати Конкурсу та/або рішення Замовника Конкурсу є остаточними й оскарженню не підлягають.

9.2. Всі Учасники Конкурсу своєю участю в Конкурсі автоматично погоджуються з перерахованими в даних Правилах умовами, та згодні їх дотримуватися. Правила затверджені Замовником Конкурсу та діють протягом тривалості Конкурсу.

Акція діє з 23 вересня до 1 г
Категорія: Для учнів | Переглядів: 259 | Додав: lana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт

Меню сайту
Пошук
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Міні-чат
200
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0