Понеділок, 22.04.2019, 20:02

Головна » 2015 » Травень » 26 » Змагання зі спортивного туризму
Змагання зі спортивного туризму
22-23 травня в лісовому масиві біля річки Здрівля відбулися відкриті міські змагання учнівської молоді зі спортивного туризму, в яких вже вкотре взяли участь учні нашої школи. Честь школи захищали дві команди (молодша і старша вікові групи).
Змагання складалися з двох етапів:
І. Спортивне орієнтування.
ІІ. Техніка пішохідного туризму (ТПТ). (маятник,траверс,жердини, спортивний спуск, спортивний підйом, паралелі, переправа)
Крім того кожна з команд взяла участь у конкурсах:
- художньої самодіяльності;
- вузлів;
- бівак;
- розкладання туристичного намету.
За результатами змагань зі спортивного орієнтування нашій команді у складі Коржа Артема, Скуратівської Альони, Юкала Назара та Остапчук Олександри не було рівних. Всі вони стали першими у своїх підгрупах, здобувши І місце для команди школи.
У змаганнях з техніки пішохідного туризму старша вікова група (Корж Артем, Скуратівська Альона, Гавриленко Вікторія, Федоренко Олексій) стала найкращою, посівши І місце. Дещо важчими ці змагання видалися для молодшої групи (Мороз Вікторія, Остапчук Олександра, Омелянчук Іванна, Стоцький Павло) – вони вибороли ІІІ місце. В результаті команда школи посіла ІІ місце.
А в загальному заліку змагань у нелегкій та інтригуючій боротьбі команда нашої школи зайняла І місце, отримавши перехідний кубок та туристичне спорядження від організаторів змагань.
Гарні результати показала наша команда і в конкурсах:
- конкурс вузлів – ІІ місце (Корж Артем);
- конкурс «Бівак» - І місце;
- конкурс художньої самодіяльності – ІІІ місце.

Від щирого серця вітаємо команду та її тренерів Ковальчук Анжелу Миколаївну та Юкал Олесю Володимирівну з перемогою та бажаємо успіхів та перемог у майбутньому.

фотографії зі змагань можна переглянути у фотоальбомах.

$IMAGE2$

$IMAGE3$